Racing de Santander - Athletic Bilbao İstatistikleri ve Maç Analizi

Racing de Santander - Athletic Bilbao karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Racing de Santander iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Athletic Bilbao ise deplasmanda maç başına 2.40 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.68 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 3 Ocak 2027 16:00
Racing de SantanderGüç 64/100
VSCampos de Sport de El Sardinero
Athletic BilbaoGüç 68/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Racing de Santander - Athletic Bilbao Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Racing de SantanderGÜÇ PROFİLİAthletic Bilbao
64
Genel Güç
68
90
Hücum
90
43
Savunma
63
65
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Racing de Santander - Athletic Bilbao Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Racing de Santander için gol beklentisi 1.54,Athletic Bilbao için 2.14 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.68 seviyesinde.

Racing de Santander gol profili1.54
Athletic Bilbao gol profili2.14
Toplam gol profili3.68
Güç farkı4

Racing de Santander İç Saha İstatistikleri

Racing de Santander · iç saha5G 4B 1M20-16 · 1.90 puan/maç
Racing de Santander · genel6G 5B 9M31-44 · 1.15 puan/maç

Athletic Bilbao Deplasman İstatistikleri

Athletic Bilbao · deplasman5G 2B 3M24-9 · 1.70 puan/maç
Athletic Bilbao · genel8G 7B 5M42-21 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Racing de Santander - Athletic Bilbao Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7540 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%2540 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Racing de Santander - Athletic Bilbao Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6540 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%3540 maç örneklem

Racing de Santander - Athletic Bilbao Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9540 maç örneklem
1.5 ALT%540 maç örneklem
2.5 ÜST%7540 maç örneklem
2.5 ALT%2540 maç örneklem
3.5 ÜST%5840 maç örneklem
3.5 ALT%4240 maç örneklem
4.5 ÜST%4240 maç örneklem
4.5 ALT%5840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%540 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%5840 maç örneklem

Racing de Santander - Athletic Bilbao Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Racing de Santander - Athletic Bilbao Form Durumu ve Maç Profili

Racing de Santander, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Athletic Bilbao maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Racing de Santander için 64/100, Athletic Bilbao için 68/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+4 Athletic BilbaoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.68Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.