Málaga - Elche İstatistikleri ve Maç Analizi

Málaga - Elche karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Málaga iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. Elche ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.96 gol beklentisi gösteriyor.

Spain · Spanish La Liga · 3 Ocak 2027 16:00
MálagaGüç 42/100
VSEstadio La Rosaleda
ElcheGüç 53/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Málaga - Elche Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MálagaGÜÇ PROFİLİElche
42
Genel Güç
53
90
Hücum
88
35
Savunma
60
45
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Málaga - Elche Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Málaga için gol beklentisi 1.26,Elche için 1.70 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.96 seviyesinde.

Málaga gol profili1.26
Elche gol profili1.70
Toplam gol profili2.96
Güç farkı11

Málaga İç Saha İstatistikleri

Málaga · iç saha1G 7B 2M16-19 · 1.00 puan/maç
Málaga · genel3G 11B 6M24-33 · 1.00 puan/maç

Elche Deplasman İstatistikleri

Elche · deplasman2G 7B 1M14-10 · 1.30 puan/maç
Elche · genel4G 11B 5M27-29 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Málaga - Elche Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%8040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%2040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Málaga - Elche Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%5040 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Málaga - Elche Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Málaga - Elche Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%8040 maç örneklem
KG YOK%2040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Málaga - Elche Form Durumu ve Maç Profili

Málaga, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Elche maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Málaga için 42/100, Elche için 53/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+11 ElcheSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.96Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.