Troyes - Toulouse İstatistikleri ve Maç Analizi

Troyes - Toulouse karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Troyes iç sahada maç başına 2.22 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Toulouse ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.57 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 24 Nisan 2027 15:00
TroyesGüç 66/100
VSStade de l'Aube
ToulouseGüç 51/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Troyes - Toulouse Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TroyesGÜÇ PROFİLİToulouse
66
Genel Güç
51
90
Hücum
90
41
Savunma
46
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Troyes - Toulouse Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Troyes için gol beklentisi 2.10,Toulouse için 1.48 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.57 seviyesinde.

Troyes gol profili2.10
Toulouse gol profili1.48
Toplam gol profili3.57
Güç farkı15

Troyes İç Saha İstatistikleri

Troyes · iç saha6G 0B 3M20-15 · 2.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç

Toulouse Deplasman İstatistikleri

Toulouse · deplasman3G 4B 3M16-15 · 1.30 puan/maç
Toulouse · genel6G 8B 6M28-33 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Troyes - Toulouse Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6629 maçlık örneklem
KG VAR%5929 maçlık örneklem
2.5 ALT%3429 maçlık örneklem
KG YOK%4129 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4529 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2429 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5529 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4829 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Troyes - Toulouse Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5529 maç örneklem
X%1429 maç örneklem
2%3129 maç örneklem
1X%6929 maç örneklem
X2%4529 maç örneklem

Troyes - Toulouse Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7629 maç örneklem
1.5 ALT%2429 maç örneklem
2.5 ÜST%6629 maç örneklem
2.5 ALT%3429 maç örneklem
3.5 ÜST%4529 maç örneklem
3.5 ALT%5529 maç örneklem
4.5 ÜST%2429 maç örneklem
4.5 ALT%7629 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2429 maç örneklem
2-3 GOL%3129 maç örneklem
4+ GOL%4529 maç örneklem

Troyes - Toulouse Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5929 maç örneklem
KG YOK%4129 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8329 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5529 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3129 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6929 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4829 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1729 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Troyes - Toulouse Form Durumu ve Maç Profili

Troyes, genel form profilinde maç başına 1.47 puan toplarken,Toulouse maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Troyes için 66/100, Toulouse için 51/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 TroyesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.57Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.47 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.