Brest - Le Mans İstatistikleri ve Maç Analizi

Brest - Le Mans karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Brest iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Le Mans ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.17 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.33 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 17 Nisan 2027 15:00
BrestGüç 38/100
VSStade Francis-Le Blé
Le MansGüç 37/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Brest - Le Mans Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BrestGÜÇ PROFİLİLe Mans
38
Genel Güç
37
90
Hücum
90
40
Savunma
30
45
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Brest - Le Mans Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Brest için gol beklentisi 1.76,Le Mans için 1.57 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.33 seviyesinde.

Brest gol profili1.76
Le Mans gol profili1.57
Toplam gol profili3.33
Güç farkı1

Brest İç Saha İstatistikleri

Brest · iç saha1G 4B 5M15-17 · 0.70 puan/maç
Brest · genel2G 8B 10M24-36 · 0.70 puan/maç

Le Mans Deplasman İstatistikleri

Le Mans · deplasman1G 2B 3M9-13 · 0.83 puan/maç
Le Mans · genel5G 4B 4M17-20 · 1.46 puan/maç
FEM MARKET LAB

Brest - Le Mans Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4626 maçlık örneklem
KG VAR%6226 maçlık örneklem
2.5 ALT%5426 maçlık örneklem
KG YOK%3826 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3526 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2726 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6226 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4626 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Brest - Le Mans Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3826 maç örneklem
X%2726 maç örneklem
2%3526 maç örneklem
1X%6526 maç örneklem
X2%6226 maç örneklem

Brest - Le Mans Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9626 maç örneklem
1.5 ALT%426 maç örneklem
2.5 ÜST%4626 maç örneklem
2.5 ALT%5426 maç örneklem
3.5 ÜST%3526 maç örneklem
3.5 ALT%6526 maç örneklem
4.5 ÜST%2726 maç örneklem
4.5 ALT%7326 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%426 maç örneklem
2-3 GOL%6226 maç örneklem
4+ GOL%3526 maç örneklem

Brest - Le Mans Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6226 maç örneklem
KG YOK%3826 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8826 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6226 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2726 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7326 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4626 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1926 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Brest - Le Mans Form Durumu ve Maç Profili

Brest, genel form profilinde maç başına 0.70 puan toplarken,Le Mans maç başına 1.46 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Brest için 38/100, Le Mans için 37/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 BrestSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.33Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.70 / 1.46Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.