Rennes - Troyes İstatistikleri ve Maç Analizi

Rennes - Troyes karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Rennes iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Troyes ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.82 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 17 Nisan 2027 15:00
RennesGüç 72/100
VSRoazhon Park
TroyesGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Rennes - Troyes Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RennesGÜÇ PROFİLİTroyes
72
Genel Güç
44
90
Hücum
69
40
Savunma
60
80
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Rennes - Troyes Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Rennes için gol beklentisi 1.90,Troyes için 0.92 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.82 seviyesinde.

Rennes gol profili1.90
Troyes gol profili0.92
Toplam gol profili2.82
Güç farkı28

Rennes İç Saha İstatistikleri

Rennes · iç saha8G 0B 2M20-17 · 2.40 puan/maç
Rennes · genel10G 1B 9M38-49 · 1.55 puan/maç

Troyes Deplasman İstatistikleri

Troyes · deplasman2G 4B 4M9-10 · 1.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç
FEM MARKET LAB

Rennes - Troyes Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6330 maçlık örneklem
KG VAR%5330 maçlık örneklem
2.5 ALT%3730 maçlık örneklem
KG YOK%4730 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2030 maçlık örneklem
4.5 ÜST%730 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5030 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2330 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Rennes - Troyes Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6030 maç örneklem
X%2030 maç örneklem
2%2030 maç örneklem
1X%8030 maç örneklem
X2%4030 maç örneklem

Rennes - Troyes Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7030 maç örneklem
1.5 ALT%3030 maç örneklem
2.5 ÜST%6330 maç örneklem
2.5 ALT%3730 maç örneklem
3.5 ÜST%2030 maç örneklem
3.5 ALT%8030 maç örneklem
4.5 ÜST%730 maç örneklem
4.5 ALT%9330 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3030 maç örneklem
2-3 GOL%5030 maç örneklem
4+ GOL%2030 maç örneklem

Rennes - Troyes Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5330 maç örneklem
KG YOK%4730 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7730 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5030 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1330 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6030 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2330 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1030 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Rennes - Troyes Form Durumu ve Maç Profili

Rennes, genel form profilinde maç başına 1.55 puan toplarken,Troyes maç başına 1.47 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Rennes için 72/100, Troyes için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+28 RennesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.82Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.55 / 1.47Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.