Monaco - Strasbourg İstatistikleri ve Maç Analizi

Monaco - Strasbourg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Monaco iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Strasbourg ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.30 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 17 Nisan 2027 15:00
MonacoGüç 60/100
VSStade Louis II
StrasbourgGüç 33/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Monaco - Strasbourg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MonacoGÜÇ PROFİLİStrasbourg
60
Genel Güç
33
90
Hücum
88
52
Savunma
32
60
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Monaco - Strasbourg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Monaco için gol beklentisi 2.21,Strasbourg için 1.09 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.30 seviyesinde.

Monaco gol profili2.21
Strasbourg gol profili1.09
Toplam gol profili3.30
Güç farkı27

Monaco İç Saha İstatistikleri

Monaco · iç saha4G 4B 2M19-13 · 1.60 puan/maç
Monaco · genel8G 6B 6M39-34 · 1.50 puan/maç

Strasbourg Deplasman İstatistikleri

Strasbourg · deplasman2G 0B 8M14-20 · 0.60 puan/maç
Strasbourg · genel4G 3B 13M24-34 · 0.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Monaco - Strasbourg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Monaco - Strasbourg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6240 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%3840 maç örneklem

Monaco - Strasbourg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Monaco - Strasbourg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Monaco - Strasbourg Form Durumu ve Maç Profili

Monaco, genel form profilinde maç başına 1.50 puan toplarken,Strasbourg maç başına 0.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Monaco için 60/100, Strasbourg için 33/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 MonacoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.30Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.50 / 0.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.