Troyes - Angers İstatistikleri ve Maç Analizi

Troyes - Angers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Troyes iç sahada maç başına 2.22 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Angers ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 2.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.60 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 10 Nisan 2027 15:00
TroyesGüç 66/100
VSStade de l'Aube
AngersGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Troyes - Angers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TroyesGÜÇ PROFİLİAngers
66
Genel Güç
25
90
Hücum
69
41
Savunma
30
70
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Troyes - Angers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Troyes için gol beklentisi 2.81,Angers için 0.78 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.60 seviyesinde.

Troyes gol profili2.81
Angers gol profili0.78
Toplam gol profili3.60
Güç farkı41

Troyes İç Saha İstatistikleri

Troyes · iç saha6G 0B 3M20-15 · 2.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç

Angers Deplasman İstatistikleri

Angers · deplasman0G 3B 7M9-27 · 0.30 puan/maç
Angers · genel3G 8B 9M21-36 · 0.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Troyes - Angers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5229 maçlık örneklem
KG VAR%5529 maçlık örneklem
2.5 ALT%4829 maçlık örneklem
KG YOK%4529 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3429 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2129 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6629 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1429 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Troyes - Angers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6629 maç örneklem
X%1729 maç örneklem
2%1729 maç örneklem
1X%8329 maç örneklem
X2%3429 maç örneklem

Troyes - Angers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7929 maç örneklem
1.5 ALT%2129 maç örneklem
2.5 ÜST%5229 maç örneklem
2.5 ALT%4829 maç örneklem
3.5 ÜST%3429 maç örneklem
3.5 ALT%6629 maç örneklem
4.5 ÜST%2129 maç örneklem
4.5 ALT%7929 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2129 maç örneklem
2-3 GOL%4529 maç örneklem
4+ GOL%3429 maç örneklem

Troyes - Angers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5529 maç örneklem
KG YOK%4529 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7929 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6629 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2829 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6629 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1429 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%729 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Troyes - Angers Form Durumu ve Maç Profili

Troyes, genel form profilinde maç başına 1.47 puan toplarken,Angers maç başına 0.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Troyes için 66/100, Angers için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+41 TroyesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.47 / 0.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.