Le Havre - Troyes İstatistikleri ve Maç Analizi

Le Havre - Troyes karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Le Havre iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. Troyes ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.68 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 3 Nisan 2027 15:00
Le HavreGüç 31/100
VSStade Océane
TroyesGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Le Havre - Troyes Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Le HavreGÜÇ PROFİLİTroyes
31
Genel Güç
44
88
Hücum
69
30
Savunma
60
45
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Le Havre - Troyes Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Le Havre için gol beklentisi 1.12,Troyes için 1.56 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.68 seviyesinde.

Le Havre gol profili1.12
Troyes gol profili1.56
Toplam gol profili2.68
Güç farkı13

Le Havre İç Saha İstatistikleri

Le Havre · iç saha1G 3B 6M14-23 · 0.60 puan/maç
Le Havre · genel3G 8B 9M28-36 · 0.85 puan/maç

Troyes Deplasman İstatistikleri

Troyes · deplasman2G 4B 4M9-10 · 1.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç
FEM MARKET LAB

Le Havre - Troyes Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5030 maçlık örneklem
KG VAR%5330 maçlık örneklem
2.5 ALT%5030 maçlık örneklem
KG YOK%4730 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2030 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1030 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3730 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3030 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Le Havre - Troyes Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3030 maç örneklem
X%3730 maç örneklem
2%3330 maç örneklem
1X%6730 maç örneklem
X2%7030 maç örneklem

Le Havre - Troyes Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6330 maç örneklem
1.5 ALT%3730 maç örneklem
2.5 ÜST%5030 maç örneklem
2.5 ALT%5030 maç örneklem
3.5 ÜST%2030 maç örneklem
3.5 ALT%8030 maç örneklem
4.5 ÜST%1030 maç örneklem
4.5 ALT%9030 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3730 maç örneklem
2-3 GOL%4330 maç örneklem
4+ GOL%2030 maç örneklem

Le Havre - Troyes Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5330 maç örneklem
KG YOK%4730 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6330 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3730 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%730 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7030 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3030 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2030 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Le Havre - Troyes Form Durumu ve Maç Profili

Le Havre, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Troyes maç başına 1.47 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Le Havre için 31/100, Troyes için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 TroyesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.68Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.47Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.