Lille - Rennes İstatistikleri ve Maç Analizi

Lille - Rennes karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lille iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Rennes ise deplasmanda maç başına 1.90 gol atıp 3.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.48 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 3 Nisan 2027 15:00
LilleGüç 55/100
VSDecathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy
RennesGüç 31/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lille - Rennes Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LilleGÜÇ PROFİLİRennes
55
Genel Güç
31
81
Hücum
90
60
Savunma
30
60
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lille - Rennes Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lille için gol beklentisi 2.16,Rennes için 1.32 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.48 seviyesinde.

Lille gol profili2.16
Rennes gol profili1.32
Toplam gol profili3.48
Güç farkı24

Lille İç Saha İstatistikleri

Lille · iç saha4G 3B 3M12-10 · 1.50 puan/maç
Lille · genel9G 6B 5M20-15 · 1.65 puan/maç

Rennes Deplasman İstatistikleri

Rennes · deplasman2G 1B 7M19-31 · 0.70 puan/maç
Rennes · genel10G 1B 9M38-49 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lille - Rennes Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lille - Rennes Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Lille - Rennes Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Lille - Rennes Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lille - Rennes Form Durumu ve Maç Profili

Lille, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Rennes maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lille için 55/100, Rennes için 31/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+24 LilleSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.48Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.