Troyes - Auxerre İstatistikleri ve Maç Analizi

Troyes - Auxerre karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Troyes iç sahada maç başına 2.22 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Auxerre ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.85 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 20 Mart 2027 16:00
TroyesGüç 66/100
VSStade de l'Aube
AuxerreGüç 47/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Troyes - Auxerre Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TroyesGÜÇ PROFİLİAuxerre
66
Genel Güç
47
90
Hücum
90
41
Savunma
35
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Troyes - Auxerre Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Troyes için gol beklentisi 2.29,Auxerre için 1.56 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.85 seviyesinde.

Troyes gol profili2.29
Auxerre gol profili1.56
Toplam gol profili3.85
Güç farkı19

Troyes İç Saha İstatistikleri

Troyes · iç saha6G 0B 3M20-15 · 2.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç

Auxerre Deplasman İstatistikleri

Auxerre · deplasman3G 3B 4M18-19 · 1.20 puan/maç
Auxerre · genel10G 5B 5M37-28 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Troyes - Auxerre Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5929 maçlık örneklem
KG VAR%6229 maçlık örneklem
2.5 ALT%4129 maçlık örneklem
KG YOK%3829 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5529 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2129 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4829 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5229 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Troyes - Auxerre Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4529 maç örneklem
X%2829 maç örneklem
2%2829 maç örneklem
1X%7229 maç örneklem
X2%5529 maç örneklem

Troyes - Auxerre Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7929 maç örneklem
1.5 ALT%2129 maç örneklem
2.5 ÜST%5929 maç örneklem
2.5 ALT%4129 maç örneklem
3.5 ÜST%5529 maç örneklem
3.5 ALT%4529 maç örneklem
4.5 ÜST%2129 maç örneklem
4.5 ALT%7929 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2129 maç örneklem
2-3 GOL%2429 maç örneklem
4+ GOL%5529 maç örneklem

Troyes - Auxerre Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6229 maç örneklem
KG YOK%3829 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8329 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4829 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2429 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7229 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5229 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1729 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Troyes - Auxerre Form Durumu ve Maç Profili

Troyes, genel form profilinde maç başına 1.47 puan toplarken,Auxerre maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Troyes için 66/100, Auxerre için 47/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 TroyesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.85Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.47 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.