Le Mans - Rennes İstatistikleri ve Maç Analizi

Le Mans - Rennes karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Le Mans iç sahada maç başına 1.14 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Rennes ise deplasmanda maç başına 1.90 gol atıp 3.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.44 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 13 Mart 2027 16:00
Le MansGüç 64/100
VSStade Marie-Marvingt
RennesGüç 31/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Le Mans - Rennes Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Le MansGÜÇ PROFİLİRennes
64
Genel Güç
31
78
Hücum
90
60
Savunma
30
60
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Le Mans - Rennes Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Le Mans için gol beklentisi 2.21,Rennes için 1.23 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.44 seviyesinde.

Le Mans gol profili2.21
Rennes gol profili1.23
Toplam gol profili3.44
Güç farkı33

Le Mans İç Saha İstatistikleri

Le Mans · iç saha4G 2B 1M8-7 · 2.00 puan/maç
Le Mans · genel5G 4B 4M17-20 · 1.46 puan/maç

Rennes Deplasman İstatistikleri

Rennes · deplasman2G 1B 7M19-31 · 0.70 puan/maç
Rennes · genel10G 1B 9M38-49 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Le Mans - Rennes Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8527 maçlık örneklem
KG VAR%5627 maçlık örneklem
2.5 ALT%1527 maçlık örneklem
KG YOK%4427 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5927 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2627 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5627 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5927 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Le Mans - Rennes Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5227 maç örneklem
X%1127 maç örneklem
2%3727 maç örneklem
1X%6327 maç örneklem
X2%4827 maç örneklem

Le Mans - Rennes Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8927 maç örneklem
1.5 ALT%1127 maç örneklem
2.5 ÜST%8527 maç örneklem
2.5 ALT%1527 maç örneklem
3.5 ÜST%5927 maç örneklem
3.5 ALT%4127 maç örneklem
4.5 ÜST%2627 maç örneklem
4.5 ALT%7427 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1127 maç örneklem
2-3 GOL%3027 maç örneklem
4+ GOL%5927 maç örneklem

Le Mans - Rennes Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5627 maç örneklem
KG YOK%4427 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7427 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5627 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4827 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8127 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5927 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%4127 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Le Mans - Rennes Form Durumu ve Maç Profili

Le Mans, genel form profilinde maç başına 1.46 puan toplarken,Rennes maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Le Mans için 64/100, Rennes için 31/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+33 Le MansSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.44Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.46 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.