Le Havre - Lens İstatistikleri ve Maç Analizi

Le Havre - Lens karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Le Havre iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. Lens ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.60 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 13 Mart 2027 16:00
Le HavreGüç 31/100
VSStade Océane
LensGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Le Havre - Lens Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Le HavreGÜÇ PROFİLİLens
31
Genel Güç
62
88
Hücum
90
30
Savunma
52
45
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Le Havre - Lens Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Le Havre için gol beklentisi 1.05,Lens için 2.55 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.60 seviyesinde.

Le Havre gol profili1.05
Lens gol profili2.55
Toplam gol profili3.60
Güç farkı31

Le Havre İç Saha İstatistikleri

Le Havre · iç saha1G 3B 6M14-23 · 0.60 puan/maç
Le Havre · genel3G 8B 9M28-36 · 0.85 puan/maç

Lens Deplasman İstatistikleri

Lens · deplasman4G 4B 2M22-13 · 1.60 puan/maç
Lens · genel10G 5B 5M37-24 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Le Havre - Lens Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Le Havre - Lens Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Le Havre - Lens Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Le Havre - Lens Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Le Havre - Lens Form Durumu ve Maç Profili

Le Havre, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Lens maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Le Havre için 31/100, Lens için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+31 LensSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.