Strasbourg - Angers İstatistikleri ve Maç Analizi

Strasbourg - Angers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Strasbourg iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Angers ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 2.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.84 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 13 Mart 2027 16:00
StrasbourgGüç 40/100
VSStade de la Meinau
AngersGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Strasbourg - Angers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
StrasbourgGÜÇ PROFİLİAngers
40
Genel Güç
25
77
Hücum
69
46
Savunma
30
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Strasbourg - Angers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Strasbourg için gol beklentisi 1.86,Angers için 0.98 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.84 seviyesinde.

Strasbourg gol profili1.86
Angers gol profili0.98
Toplam gol profili2.84
Güç farkı15

Strasbourg İç Saha İstatistikleri

Strasbourg · iç saha2G 3B 5M11-15 · 0.90 puan/maç
Strasbourg · genel4G 3B 13M24-34 · 0.75 puan/maç

Angers Deplasman İstatistikleri

Angers · deplasman0G 3B 7M9-27 · 0.30 puan/maç
Angers · genel3G 8B 9M21-36 · 0.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Strasbourg - Angers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Strasbourg - Angers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Strasbourg - Angers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Strasbourg - Angers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Strasbourg - Angers Form Durumu ve Maç Profili

Strasbourg, genel form profilinde maç başına 0.75 puan toplarken,Angers maç başına 0.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Strasbourg için 40/100, Angers için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 StrasbourgSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.84Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.75 / 0.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.