Paris FC - Brest İstatistikleri ve Maç Analizi

Paris FC - Brest karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Paris FC iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Brest ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.58 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 6 Mart 2027 16:00
Paris FCGüç 74/100
VSStade Jean-Bouin
BrestGüç 28/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Paris FC - Brest Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Paris FCGÜÇ PROFİLİBrest
74
Genel Güç
28
90
Hücum
58
66
Savunma
35
75
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Paris FC - Brest Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Paris FC için gol beklentisi 2.36,Brest için 0.22 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.58 seviyesinde.

Paris FC gol profili2.36
Brest gol profili0.22
Toplam gol profili2.58
Güç farkı46

Paris FC İç Saha İstatistikleri

Paris FC · iç saha7G 1B 2M19-8 · 2.20 puan/maç
Paris FC · genel12G 2B 6M41-23 · 1.90 puan/maç

Brest Deplasman İstatistikleri

Brest · deplasman1G 3B 6M6-19 · 0.60 puan/maç
Brest · genel2G 8B 10M24-36 · 0.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Paris FC - Brest Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Paris FC - Brest Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%4240 maç örneklem

Paris FC - Brest Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Paris FC - Brest Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Paris FC - Brest Form Durumu ve Maç Profili

Paris FC, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Brest maç başına 0.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Paris FC için 74/100, Brest için 28/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+46 Paris FCSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.58Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 0.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.