Troyes - Lorient İstatistikleri ve Maç Analizi

Troyes - Lorient karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Troyes iç sahada maç başına 2.22 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Lorient ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.47 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 6 Mart 2027 16:00
TroyesGüç 66/100
VSStade de l'Aube
LorientGüç 65/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Troyes - Lorient Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TroyesGÜÇ PROFİLİLorient
66
Genel Güç
65
90
Hücum
90
41
Savunma
63
70
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Troyes - Lorient Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Troyes için gol beklentisi 1.73,Lorient için 1.74 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.47 seviyesinde.

Troyes gol profili1.73
Lorient gol profili1.74
Toplam gol profili3.47
Güç farkı1

Troyes İç Saha İstatistikleri

Troyes · iç saha6G 0B 3M20-15 · 2.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç

Lorient Deplasman İstatistikleri

Lorient · deplasman5G 3B 2M18-9 · 1.80 puan/maç
Lorient · genel10G 4B 6M31-21 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Troyes - Lorient Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4829 maçlık örneklem
KG VAR%4529 maçlık örneklem
2.5 ALT%5229 maçlık örneklem
KG YOK%5529 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3829 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1729 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5229 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4529 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Troyes - Lorient Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4529 maç örneklem
X%2429 maç örneklem
2%3129 maç örneklem
1X%6929 maç örneklem
X2%5529 maç örneklem

Troyes - Lorient Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8329 maç örneklem
1.5 ALT%1729 maç örneklem
2.5 ÜST%4829 maç örneklem
2.5 ALT%5229 maç örneklem
3.5 ÜST%3829 maç örneklem
3.5 ALT%6229 maç örneklem
4.5 ÜST%1729 maç örneklem
4.5 ALT%8329 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1729 maç örneklem
2-3 GOL%4529 maç örneklem
4+ GOL%3829 maç örneklem

Troyes - Lorient Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4529 maç örneklem
KG YOK%5529 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7629 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5229 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1729 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6629 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4529 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2129 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Troyes - Lorient Form Durumu ve Maç Profili

Troyes, genel form profilinde maç başına 1.47 puan toplarken,Lorient maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Troyes için 66/100, Lorient için 65/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 TroyesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.47Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.47 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.