Le Mans - Paris FC İstatistikleri ve Maç Analizi

Le Mans - Paris FC karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Le Mans iç sahada maç başına 1.14 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Paris FC ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.65 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 27 Şubat 2027 16:00
Le MansGüç 64/100
VSStade Marie-Marvingt
Paris FCGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Le Mans - Paris FC Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Le MansGÜÇ PROFİLİParis FC
64
Genel Güç
49
78
Hücum
90
60
Savunma
46
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Le Mans - Paris FC Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Le Mans için gol beklentisi 1.43,Paris FC için 1.22 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.65 seviyesinde.

Le Mans gol profili1.43
Paris FC gol profili1.22
Toplam gol profili2.65
Güç farkı15

Le Mans İç Saha İstatistikleri

Le Mans · iç saha4G 2B 1M8-7 · 2.00 puan/maç
Le Mans · genel5G 4B 4M17-20 · 1.46 puan/maç

Paris FC Deplasman İstatistikleri

Paris FC · deplasman3G 3B 4M16-15 · 1.20 puan/maç
Paris FC · genel12G 2B 6M41-23 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Le Mans - Paris FC Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4427 maçlık örneklem
KG VAR%6727 maçlık örneklem
2.5 ALT%5627 maçlık örneklem
KG YOK%3327 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1927 maçlık örneklem
4.5 ÜST%427 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2627 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3027 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Le Mans - Paris FC Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3027 maç örneklem
X%4827 maç örneklem
2%2227 maç örneklem
1X%7827 maç örneklem
X2%7027 maç örneklem

Le Mans - Paris FC Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7027 maç örneklem
1.5 ALT%3027 maç örneklem
2.5 ÜST%4427 maç örneklem
2.5 ALT%5627 maç örneklem
3.5 ÜST%1927 maç örneklem
3.5 ALT%8127 maç örneklem
4.5 ÜST%427 maç örneklem
4.5 ALT%9627 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3027 maç örneklem
2-3 GOL%5227 maç örneklem
4+ GOL%1927 maç örneklem

Le Mans - Paris FC Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6727 maç örneklem
KG YOK%3327 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8127 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2627 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%027 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7027 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3027 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1527 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Le Mans - Paris FC Form Durumu ve Maç Profili

Le Mans, genel form profilinde maç başına 1.46 puan toplarken,Paris FC maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Le Mans için 64/100, Paris FC için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 Le MansSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.65Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.46 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.