Troyes - Nice İstatistikleri ve Maç Analizi

Troyes - Nice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Troyes iç sahada maç başına 2.22 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Nice ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.00 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 27 Şubat 2027 16:00
TroyesGüç 66/100
VSStade de l'Aube
NiceGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Troyes - Nice Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TroyesGÜÇ PROFİLİNice
66
Genel Güç
36
90
Hücum
65
41
Savunma
52
70
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Troyes - Nice Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Troyes için gol beklentisi 2.17,Nice için 0.83 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.00 seviyesinde.

Troyes gol profili2.17
Nice gol profili0.83
Toplam gol profili3.00
Güç farkı30

Troyes İç Saha İstatistikleri

Troyes · iç saha6G 0B 3M20-15 · 2.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç

Nice Deplasman İstatistikleri

Nice · deplasman1G 4B 5M8-13 · 0.70 puan/maç
Nice · genel7G 8B 5M31-21 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Troyes - Nice Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4529 maçlık örneklem
KG VAR%4829 maçlık örneklem
2.5 ALT%5529 maçlık örneklem
KG YOK%5229 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2829 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1029 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4829 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2429 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Troyes - Nice Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5929 maç örneklem
X%2129 maç örneklem
2%2129 maç örneklem
1X%7929 maç örneklem
X2%4129 maç örneklem

Troyes - Nice Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7229 maç örneklem
1.5 ALT%2829 maç örneklem
2.5 ÜST%4529 maç örneklem
2.5 ALT%5529 maç örneklem
3.5 ÜST%2829 maç örneklem
3.5 ALT%7229 maç örneklem
4.5 ÜST%1029 maç örneklem
4.5 ALT%9029 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2829 maç örneklem
2-3 GOL%4529 maç örneklem
4+ GOL%2829 maç örneklem

Troyes - Nice Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4829 maç örneklem
KG YOK%5229 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7629 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4829 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2129 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5929 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2429 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%729 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Troyes - Nice Form Durumu ve Maç Profili

Troyes, genel form profilinde maç başına 1.47 puan toplarken,Nice maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Troyes için 66/100, Nice için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+30 TroyesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.00Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.47 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.