Lens - Troyes İstatistikleri ve Maç Analizi

Lens - Troyes karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lens iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Troyes ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.29 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 20 Şubat 2027 16:00
LensGüç 64/100
VSStade Bollaert-Delelis
TroyesGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lens - Troyes Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LensGÜÇ PROFİLİTroyes
64
Genel Güç
44
90
Hücum
69
57
Savunma
60
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lens - Troyes Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lens için gol beklentisi 1.51,Troyes için 0.78 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.29 seviyesinde.

Lens gol profili1.51
Troyes gol profili0.78
Toplam gol profili2.29
Güç farkı20

Lens İç Saha İstatistikleri

Lens · iç saha6G 1B 3M15-11 · 1.90 puan/maç
Lens · genel10G 5B 5M37-24 · 1.75 puan/maç

Troyes Deplasman İstatistikleri

Troyes · deplasman2G 4B 4M9-10 · 1.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lens - Troyes Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6330 maçlık örneklem
KG VAR%5330 maçlık örneklem
2.5 ALT%3730 maçlık örneklem
KG YOK%4730 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4330 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2330 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6330 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3330 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lens - Troyes Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6030 maç örneklem
X%1730 maç örneklem
2%2330 maç örneklem
1X%7730 maç örneklem
X2%4030 maç örneklem

Lens - Troyes Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7730 maç örneklem
1.5 ALT%2330 maç örneklem
2.5 ÜST%6330 maç örneklem
2.5 ALT%3730 maç örneklem
3.5 ÜST%4330 maç örneklem
3.5 ALT%5730 maç örneklem
4.5 ÜST%2330 maç örneklem
4.5 ALT%7730 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2330 maç örneklem
2-3 GOL%3330 maç örneklem
4+ GOL%4330 maç örneklem

Lens - Troyes Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5330 maç örneklem
KG YOK%4730 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7730 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6330 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3330 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6730 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3330 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1330 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lens - Troyes Form Durumu ve Maç Profili

Lens, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Troyes maç başına 1.47 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lens için 64/100, Troyes için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+20 LensSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.29Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 1.47Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.