Le Havre - Lyon İstatistikleri ve Maç Analizi

Le Havre - Lyon karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Le Havre iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. Lyon ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.82 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 20 Şubat 2027 16:00
Le HavreGüç 31/100
VSStade Océane
LyonGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Le Havre - Lyon Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Le HavreGÜÇ PROFİLİLyon
31
Genel Güç
29
88
Hücum
62
30
Savunma
40
45
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Le Havre - Lyon Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Le Havre için gol beklentisi 1.53,Lyon için 1.29 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.82 seviyesinde.

Le Havre gol profili1.53
Lyon gol profili1.29
Toplam gol profili2.82
Güç farkı2

Le Havre İç Saha İstatistikleri

Le Havre · iç saha1G 3B 6M14-23 · 0.60 puan/maç
Le Havre · genel3G 8B 9M28-36 · 0.85 puan/maç

Lyon Deplasman İstatistikleri

Lyon · deplasman1G 2B 7M7-17 · 0.50 puan/maç
Lyon · genel8G 2B 10M33-35 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Le Havre - Lyon Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Le Havre - Lyon Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Le Havre - Lyon Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Le Havre - Lyon Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Le Havre - Lyon Form Durumu ve Maç Profili

Le Havre, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Lyon maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Le Havre için 31/100, Lyon için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 Le HavreSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.82Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.