Strasbourg - Marseille İstatistikleri ve Maç Analizi

Strasbourg - Marseille karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Strasbourg iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Marseille ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.44 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 20 Şubat 2027 16:00
StrasbourgGüç 40/100
VSStade de la Meinau
MarseilleGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Strasbourg - Marseille Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
StrasbourgGÜÇ PROFİLİMarseille
40
Genel Güç
45
77
Hücum
73
46
Savunma
46
50
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Strasbourg - Marseille Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Strasbourg için gol beklentisi 1.20,Marseille için 1.24 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.44 seviyesinde.

Strasbourg gol profili1.20
Marseille gol profili1.24
Toplam gol profili2.44
Güç farkı5

Strasbourg İç Saha İstatistikleri

Strasbourg · iç saha2G 3B 5M11-15 · 0.90 puan/maç
Strasbourg · genel4G 3B 13M24-34 · 0.75 puan/maç

Marseille Deplasman İstatistikleri

Marseille · deplasman4G 0B 6M10-15 · 1.20 puan/maç
Marseille · genel9G 2B 9M32-31 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Strasbourg - Marseille Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Strasbourg - Marseille Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Strasbourg - Marseille Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Strasbourg - Marseille Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Strasbourg - Marseille Form Durumu ve Maç Profili

Strasbourg, genel form profilinde maç başına 0.75 puan toplarken,Marseille maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Strasbourg için 40/100, Marseille için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+5 MarseilleSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.44Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.75 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.