Le Mans - Paris Saint-Germain İstatistikleri ve Maç Analizi

Le Mans - Paris Saint-Germain karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Le Mans iç sahada maç başına 1.14 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Paris Saint-Germain ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.62 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 13 Şubat 2027 16:00
Le MansGüç 64/100
VSStade Marie-Marvingt
Paris Saint-GermainGüç 66/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Le Mans - Paris Saint-Germain Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Le MansGÜÇ PROFİLİParis Saint-Germain
64
Genel Güç
66
78
Hücum
90
60
Savunma
57
60
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Le Mans - Paris Saint-Germain Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Le Mans için gol beklentisi 1.10,Paris Saint-Germain için 1.52 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.62 seviyesinde.

Le Mans gol profili1.10
Paris Saint-Germain gol profili1.52
Toplam gol profili2.62
Güç farkı2

Le Mans İç Saha İstatistikleri

Le Mans · iç saha4G 2B 1M8-7 · 2.00 puan/maç
Le Mans · genel5G 4B 4M17-20 · 1.46 puan/maç

Paris Saint-Germain Deplasman İstatistikleri

Paris Saint-Germain · deplasman6G 1B 3M18-11 · 1.90 puan/maç
Paris Saint-Germain · genel11G 5B 4M36-19 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Le Mans - Paris Saint-Germain Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5627 maçlık örneklem
KG VAR%4127 maçlık örneklem
2.5 ALT%4427 maçlık örneklem
KG YOK%5927 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2227 maçlık örneklem
4.5 ÜST%727 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2227 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5227 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Le Mans - Paris Saint-Germain Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2627 maç örneklem
X%1527 maç örneklem
2%5927 maç örneklem
1X%4127 maç örneklem
X2%7427 maç örneklem

Le Mans - Paris Saint-Germain Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7827 maç örneklem
1.5 ALT%2227 maç örneklem
2.5 ÜST%5627 maç örneklem
2.5 ALT%4427 maç örneklem
3.5 ÜST%2227 maç örneklem
3.5 ALT%7827 maç örneklem
4.5 ÜST%727 maç örneklem
4.5 ALT%9327 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2227 maç örneklem
2-3 GOL%5627 maç örneklem
4+ GOL%2227 maç örneklem

Le Mans - Paris Saint-Germain Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4127 maç örneklem
KG YOK%5927 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5627 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2227 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%427 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8527 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5227 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3327 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Le Mans - Paris Saint-Germain Form Durumu ve Maç Profili

Le Mans, genel form profilinde maç başına 1.46 puan toplarken,Paris Saint-Germain maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Le Mans için 64/100, Paris Saint-Germain için 66/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 Paris Saint-GermainSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.62Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.46 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.