Auxerre - Strasbourg İstatistikleri ve Maç Analizi

Auxerre - Strasbourg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Auxerre iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Strasbourg ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.25 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 13 Şubat 2027 16:00
AuxerreGüç 75/100
VSStade de l'Abbé Deschamps
StrasbourgGüç 33/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Auxerre - Strasbourg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AuxerreGÜÇ PROFİLİStrasbourg
75
Genel Güç
33
90
Hücum
88
60
Savunma
32
75
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Auxerre - Strasbourg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Auxerre için gol beklentisi 2.42,Strasbourg için 0.83 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.25 seviyesinde.

Auxerre gol profili2.42
Strasbourg gol profili0.83
Toplam gol profili3.25
Güç farkı42

Auxerre İç Saha İstatistikleri

Auxerre · iç saha7G 2B 1M20-10 · 2.30 puan/maç
Auxerre · genel10G 5B 5M37-28 · 1.75 puan/maç

Strasbourg Deplasman İstatistikleri

Strasbourg · deplasman2G 0B 8M14-20 · 0.60 puan/maç
Strasbourg · genel4G 3B 13M24-34 · 0.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Auxerre - Strasbourg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Auxerre - Strasbourg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Auxerre - Strasbourg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%1540 maç örneklem
3.5 ALT%8540 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%1540 maç örneklem

Auxerre - Strasbourg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Auxerre - Strasbourg Form Durumu ve Maç Profili

Auxerre, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Strasbourg maç başına 0.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Auxerre için 75/100, Strasbourg için 33/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+42 AuxerreSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.25Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 0.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.