Lille - Nice İstatistikleri ve Maç Analizi

Lille - Nice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lille iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Nice ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.11 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 13 Şubat 2027 16:00
LilleGüç 55/100
VSDecathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy
NiceGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lille - Nice Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LilleGÜÇ PROFİLİNice
55
Genel Güç
36
81
Hücum
65
60
Savunma
52
60
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lille - Nice Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lille için gol beklentisi 1.43,Nice için 0.69 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.11 seviyesinde.

Lille gol profili1.43
Nice gol profili0.69
Toplam gol profili2.11
Güç farkı19

Lille İç Saha İstatistikleri

Lille · iç saha4G 3B 3M12-10 · 1.50 puan/maç
Lille · genel9G 6B 5M20-15 · 1.65 puan/maç

Nice Deplasman İstatistikleri

Nice · deplasman1G 4B 5M8-13 · 0.70 puan/maç
Nice · genel7G 8B 5M31-21 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lille - Nice Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%7240 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lille - Nice Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Lille - Nice Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6240 maç örneklem
1.5 ALT%3840 maç örneklem
2.5 ÜST%2840 maç örneklem
2.5 ALT%7240 maç örneklem
3.5 ÜST%1040 maç örneklem
3.5 ALT%9040 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3840 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%1040 maç örneklem

Lille - Nice Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lille - Nice Form Durumu ve Maç Profili

Lille, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Nice maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lille için 55/100, Nice için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 LilleSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.11Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.