Lens - Angers İstatistikleri ve Maç Analizi

Lens - Angers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lens iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Angers ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 2.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.93 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 6 Şubat 2027 16:00
LensGüç 64/100
VSStade Bollaert-Delelis
AngersGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lens - Angers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LensGÜÇ PROFİLİAngers
64
Genel Güç
25
90
Hücum
69
57
Savunma
30
70
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lens - Angers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lens için gol beklentisi 2.35,Angers için 0.59 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.93 seviyesinde.

Lens gol profili2.35
Angers gol profili0.59
Toplam gol profili2.93
Güç farkı39

Lens İç Saha İstatistikleri

Lens · iç saha6G 1B 3M15-11 · 1.90 puan/maç
Lens · genel10G 5B 5M37-24 · 1.75 puan/maç

Angers Deplasman İstatistikleri

Angers · deplasman0G 3B 7M9-27 · 0.30 puan/maç
Angers · genel3G 8B 9M21-36 · 0.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lens - Angers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lens - Angers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6840 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%3240 maç örneklem

Lens - Angers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Lens - Angers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lens - Angers Form Durumu ve Maç Profili

Lens, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Angers maç başına 0.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lens için 64/100, Angers için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+39 LensSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.93Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 0.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.