Le Mans - Nice İstatistikleri ve Maç Analizi

Le Mans - Nice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Le Mans iç sahada maç başına 1.14 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Nice ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.08 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 30 Ocak 2027 16:00
Le MansGüç 64/100
VSStade Marie-Marvingt
NiceGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Le Mans - Nice Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Le MansGÜÇ PROFİLİNice
64
Genel Güç
36
78
Hücum
65
60
Savunma
52
60
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Le Mans - Nice Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Le Mans için gol beklentisi 1.48,Nice için 0.60 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.08 seviyesinde.

Le Mans gol profili1.48
Nice gol profili0.60
Toplam gol profili2.08
Güç farkı28

Le Mans İç Saha İstatistikleri

Le Mans · iç saha4G 2B 1M8-7 · 2.00 puan/maç
Le Mans · genel5G 4B 4M17-20 · 1.46 puan/maç

Nice Deplasman İstatistikleri

Nice · deplasman1G 4B 5M8-13 · 0.70 puan/maç
Nice · genel7G 8B 5M31-21 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Le Mans - Nice Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3727 maçlık örneklem
KG VAR%4427 maçlık örneklem
2.5 ALT%6327 maçlık örneklem
KG YOK%5627 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1527 maçlık örneklem
4.5 ÜST%027 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3727 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1927 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Le Mans - Nice Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5627 maç örneklem
X%3027 maç örneklem
2%1527 maç örneklem
1X%8527 maç örneklem
X2%4427 maç örneklem

Le Mans - Nice Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6327 maç örneklem
1.5 ALT%3727 maç örneklem
2.5 ÜST%3727 maç örneklem
2.5 ALT%6327 maç örneklem
3.5 ÜST%1527 maç örneklem
3.5 ALT%8527 maç örneklem
4.5 ÜST%027 maç örneklem
4.5 ALT%10027 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3727 maç örneklem
2-3 GOL%4827 maç örneklem
4+ GOL%1527 maç örneklem

Le Mans - Nice Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4427 maç örneklem
KG YOK%5627 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7427 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3727 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1127 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5627 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1927 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%427 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Le Mans - Nice Form Durumu ve Maç Profili

Le Mans, genel form profilinde maç başına 1.46 puan toplarken,Nice maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Le Mans için 64/100, Nice için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+28 Le MansSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.08Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.46 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.