Rennes - Lorient İstatistikleri ve Maç Analizi

Rennes - Lorient karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Rennes iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Lorient ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.34 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 30 Ocak 2027 16:00
RennesGüç 72/100
VSRoazhon Park
LorientGüç 65/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Rennes - Lorient Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RennesGÜÇ PROFİLİLorient
72
Genel Güç
65
90
Hücum
90
40
Savunma
63
80
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Rennes - Lorient Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Rennes için gol beklentisi 1.65,Lorient için 1.69 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.34 seviyesinde.

Rennes gol profili1.65
Lorient gol profili1.69
Toplam gol profili3.34
Güç farkı7

Rennes İç Saha İstatistikleri

Rennes · iç saha8G 0B 2M20-17 · 2.40 puan/maç
Rennes · genel10G 1B 9M38-49 · 1.55 puan/maç

Lorient Deplasman İstatistikleri

Lorient · deplasman5G 3B 2M18-9 · 1.80 puan/maç
Lorient · genel10G 4B 6M31-21 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Rennes - Lorient Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Rennes - Lorient Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Rennes - Lorient Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Rennes - Lorient Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Rennes - Lorient Form Durumu ve Maç Profili

Rennes, genel form profilinde maç başına 1.55 puan toplarken,Lorient maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Rennes için 72/100, Lorient için 65/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 RennesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.34Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.55 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.