Le Mans - Angers İstatistikleri ve Maç Analizi

Le Mans - Angers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Le Mans iç sahada maç başına 1.14 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Angers ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 2.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.67 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 23 Ocak 2027 16:00
Le MansGüç 64/100
VSStade Marie-Marvingt
AngersGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Le Mans - Angers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Le MansGÜÇ PROFİLİAngers
64
Genel Güç
25
78
Hücum
69
60
Savunma
30
60
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Le Mans - Angers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Le Mans için gol beklentisi 2.12,Angers için 0.55 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.67 seviyesinde.

Le Mans gol profili2.12
Angers gol profili0.55
Toplam gol profili2.67
Güç farkı39

Le Mans İç Saha İstatistikleri

Le Mans · iç saha4G 2B 1M8-7 · 2.00 puan/maç
Le Mans · genel5G 4B 4M17-20 · 1.46 puan/maç

Angers Deplasman İstatistikleri

Angers · deplasman0G 3B 7M9-27 · 0.30 puan/maç
Angers · genel3G 8B 9M21-36 · 0.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Le Mans - Angers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4427 maçlık örneklem
KG VAR%5227 maçlık örneklem
2.5 ALT%5627 maçlık örneklem
KG YOK%4827 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2227 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1127 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5627 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%727 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Le Mans - Angers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6327 maç örneklem
X%2627 maç örneklem
2%1127 maç örneklem
1X%8927 maç örneklem
X2%3727 maç örneklem

Le Mans - Angers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7027 maç örneklem
1.5 ALT%3027 maç örneklem
2.5 ÜST%4427 maç örneklem
2.5 ALT%5627 maç örneklem
3.5 ÜST%2227 maç örneklem
3.5 ALT%7827 maç örneklem
4.5 ÜST%1127 maç örneklem
4.5 ALT%8927 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3027 maç örneklem
2-3 GOL%4827 maç örneklem
4+ GOL%2227 maç örneklem

Le Mans - Angers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5227 maç örneklem
KG YOK%4827 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7827 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5627 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1927 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6327 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%727 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%427 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Le Mans - Angers Form Durumu ve Maç Profili

Le Mans, genel form profilinde maç başına 1.46 puan toplarken,Angers maç başına 0.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Le Mans için 64/100, Angers için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+39 Le MansSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.67Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.46 / 0.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.