Troyes - Monaco İstatistikleri ve Maç Analizi

Troyes - Monaco karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Troyes iç sahada maç başına 2.22 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Monaco ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 2.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.05 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 23 Ocak 2027 16:00
TroyesGüç 66/100
VSStade de l'Aube
MonacoGüç 51/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Troyes - Monaco Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TroyesGÜÇ PROFİLİMonaco
66
Genel Güç
51
90
Hücum
90
41
Savunma
30
70
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Troyes - Monaco Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Troyes için gol beklentisi 2.32,Monaco için 1.72 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.05 seviyesinde.

Troyes gol profili2.32
Monaco gol profili1.72
Toplam gol profili4.05
Güç farkı15

Troyes İç Saha İstatistikleri

Troyes · iç saha6G 0B 3M20-15 · 2.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç

Monaco Deplasman İstatistikleri

Monaco · deplasman4G 2B 4M20-21 · 1.40 puan/maç
Monaco · genel8G 6B 6M39-34 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Troyes - Monaco Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7929 maçlık örneklem
KG VAR%7929 maçlık örneklem
2.5 ALT%2129 maçlık örneklem
KG YOK%2129 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5929 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3429 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5929 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%6629 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Troyes - Monaco Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4129 maç örneklem
X%1429 maç örneklem
2%4529 maç örneklem
1X%5529 maç örneklem
X2%5929 maç örneklem

Troyes - Monaco Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9329 maç örneklem
1.5 ALT%729 maç örneklem
2.5 ÜST%7929 maç örneklem
2.5 ALT%2129 maç örneklem
3.5 ÜST%5929 maç örneklem
3.5 ALT%4129 maç örneklem
4.5 ÜST%3429 maç örneklem
4.5 ALT%6629 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%729 maç örneklem
2-3 GOL%3429 maç örneklem
4+ GOL%5929 maç örneklem

Troyes - Monaco Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7929 maç örneklem
KG YOK%2129 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9729 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5929 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2429 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8329 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%6629 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3129 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Troyes - Monaco Form Durumu ve Maç Profili

Troyes, genel form profilinde maç başına 1.47 puan toplarken,Monaco maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Troyes için 66/100, Monaco için 51/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 TroyesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.05Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.47 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.