Auxerre - Troyes İstatistikleri ve Maç Analizi

Auxerre - Troyes karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Auxerre iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Troyes ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.56 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 16 Ocak 2027 16:00
AuxerreGüç 75/100
VSStade de l'Abbé Deschamps
TroyesGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Auxerre - Troyes Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AuxerreGÜÇ PROFİLİTroyes
75
Genel Güç
44
90
Hücum
69
60
Savunma
60
75
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Auxerre - Troyes Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Auxerre için gol beklentisi 1.93,Troyes için 0.63 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.56 seviyesinde.

Auxerre gol profili1.93
Troyes gol profili0.63
Toplam gol profili2.56
Güç farkı31

Auxerre İç Saha İstatistikleri

Auxerre · iç saha7G 2B 1M20-10 · 2.30 puan/maç
Auxerre · genel10G 5B 5M37-28 · 1.75 puan/maç

Troyes Deplasman İstatistikleri

Troyes · deplasman2G 4B 4M9-10 · 1.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç
FEM MARKET LAB

Auxerre - Troyes Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5030 maçlık örneklem
KG VAR%3730 maçlık örneklem
2.5 ALT%5030 maçlık örneklem
KG YOK%6330 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1730 maçlık örneklem
4.5 ÜST%330 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4030 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2330 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Auxerre - Troyes Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4330 maç örneklem
X%3730 maç örneklem
2%2030 maç örneklem
1X%8030 maç örneklem
X2%5730 maç örneklem

Auxerre - Troyes Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6030 maç örneklem
1.5 ALT%4030 maç örneklem
2.5 ÜST%5030 maç örneklem
2.5 ALT%5030 maç örneklem
3.5 ÜST%1730 maç örneklem
3.5 ALT%8330 maç örneklem
4.5 ÜST%330 maç örneklem
4.5 ALT%9730 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4030 maç örneklem
2-3 GOL%4330 maç örneklem
4+ GOL%1730 maç örneklem

Auxerre - Troyes Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3730 maç örneklem
KG YOK%6330 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5730 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4030 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1730 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5030 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2330 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1330 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Auxerre - Troyes Form Durumu ve Maç Profili

Auxerre, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Troyes maç başına 1.47 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Auxerre için 75/100, Troyes için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+31 AuxerreSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.56Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 1.47Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.