Strasbourg - Le Mans İstatistikleri ve Maç Analizi

Strasbourg - Le Mans karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Strasbourg iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Le Mans ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.17 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.01 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 16 Ocak 2027 16:00
StrasbourgGüç 40/100
VSStade de la Meinau
Le MansGüç 37/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Strasbourg - Le Mans Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
StrasbourgGÜÇ PROFİLİLe Mans
40
Genel Güç
37
77
Hücum
90
46
Savunma
30
50
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Strasbourg - Le Mans Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Strasbourg için gol beklentisi 1.54,Le Mans için 1.47 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.01 seviyesinde.

Strasbourg gol profili1.54
Le Mans gol profili1.47
Toplam gol profili3.01
Güç farkı3

Strasbourg İç Saha İstatistikleri

Strasbourg · iç saha2G 3B 5M11-15 · 0.90 puan/maç
Strasbourg · genel4G 3B 13M24-34 · 0.75 puan/maç

Le Mans Deplasman İstatistikleri

Le Mans · deplasman1G 2B 3M9-13 · 0.83 puan/maç
Le Mans · genel5G 4B 4M17-20 · 1.46 puan/maç
FEM MARKET LAB

Strasbourg - Le Mans Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5026 maçlık örneklem
KG VAR%6926 maçlık örneklem
2.5 ALT%5026 maçlık örneklem
KG YOK%3126 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3526 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1526 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4226 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4226 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Strasbourg - Le Mans Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3526 maç örneklem
X%2726 maç örneklem
2%3826 maç örneklem
1X%6226 maç örneklem
X2%6526 maç örneklem

Strasbourg - Le Mans Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8526 maç örneklem
1.5 ALT%1526 maç örneklem
2.5 ÜST%5026 maç örneklem
2.5 ALT%5026 maç örneklem
3.5 ÜST%3526 maç örneklem
3.5 ALT%6526 maç örneklem
4.5 ÜST%1526 maç örneklem
4.5 ALT%8526 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1526 maç örneklem
2-3 GOL%5026 maç örneklem
4+ GOL%3526 maç örneklem

Strasbourg - Le Mans Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6926 maç örneklem
KG YOK%3126 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7726 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4226 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1926 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8826 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4226 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1926 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Strasbourg - Le Mans Form Durumu ve Maç Profili

Strasbourg, genel form profilinde maç başına 0.75 puan toplarken,Le Mans maç başına 1.46 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Strasbourg için 40/100, Le Mans için 37/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+3 StrasbourgSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.01Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.75 / 1.46Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.