Rennes - Lens İstatistikleri ve Maç Analizi

Rennes - Lens karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Rennes iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Lens ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.74 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 16 Ocak 2027 16:00
RennesGüç 72/100
VSRoazhon Park
LensGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Rennes - Lens Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RennesGÜÇ PROFİLİLens
72
Genel Güç
62
90
Hücum
90
40
Savunma
52
80
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Rennes - Lens Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Rennes için gol beklentisi 1.83,Lens için 1.91 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.74 seviyesinde.

Rennes gol profili1.83
Lens gol profili1.91
Toplam gol profili3.74
Güç farkı10

Rennes İç Saha İstatistikleri

Rennes · iç saha8G 0B 2M20-17 · 2.40 puan/maç
Rennes · genel10G 1B 9M38-49 · 1.55 puan/maç

Lens Deplasman İstatistikleri

Lens · deplasman4G 4B 2M22-13 · 1.60 puan/maç
Lens · genel10G 5B 5M37-24 · 1.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Rennes - Lens Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7540 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%2540 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Rennes - Lens Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Rennes - Lens Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%7540 maç örneklem
2.5 ALT%2540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Rennes - Lens Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Rennes - Lens Form Durumu ve Maç Profili

Rennes, genel form profilinde maç başına 1.55 puan toplarken,Lens maç başına 1.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Rennes için 72/100, Lens için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 RennesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.74Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.55 / 1.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.