Nice - Le Havre İstatistikleri ve Maç Analizi

Nice - Le Havre karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Nice iç sahada maç başına 2.30 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Le Havre ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.09 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 16 Ocak 2027 16:00
NiceGüç 77/100
VSAllianz Riviera
Le HavreGüç 47/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Nice - Le Havre Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
NiceGÜÇ PROFİLİLe Havre
77
Genel Güç
47
90
Hücum
88
66
Savunma
52
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Nice - Le Havre Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Nice için gol beklentisi 2.22,Le Havre için 0.87 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.09 seviyesinde.

Nice gol profili2.22
Le Havre gol profili0.87
Toplam gol profili3.09
Güç farkı30

Nice İç Saha İstatistikleri

Nice · iç saha6G 4B 0M23-8 · 2.20 puan/maç
Nice · genel7G 8B 5M31-21 · 1.45 puan/maç

Le Havre Deplasman İstatistikleri

Le Havre · deplasman2G 5B 3M14-13 · 1.10 puan/maç
Le Havre · genel3G 8B 9M28-36 · 0.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Nice - Le Havre Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Nice - Le Havre Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%4240 maç örneklem
2%1540 maç örneklem
1X%8540 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Nice - Le Havre Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Nice - Le Havre Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Nice - Le Havre Form Durumu ve Maç Profili

Nice, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,Le Havre maç başına 0.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Nice için 77/100, Le Havre için 47/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+30 NiceSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.09Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 0.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.