Lyon - Lorient İstatistikleri ve Maç Analizi

Lyon - Lorient karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Lyon iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 1.80 gol yiyor. Lorient ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.75 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 16 Ocak 2027 16:00
LyonGüç 70/100
VSGroupama Stadium
LorientGüç 65/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Lyon - Lorient Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
LyonGÜÇ PROFİLİLorient
70
Genel Güç
65
90
Hücum
90
38
Savunma
63
75
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Lyon - Lorient Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Lyon için gol beklentisi 2.00,Lorient için 1.75 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.75 seviyesinde.

Lyon gol profili2.00
Lorient gol profili1.75
Toplam gol profili3.75
Güç farkı5

Lyon İç Saha İstatistikleri

Lyon · iç saha7G 0B 3M26-18 · 2.10 puan/maç
Lyon · genel8G 2B 10M33-35 · 1.30 puan/maç

Lorient Deplasman İstatistikleri

Lorient · deplasman5G 3B 2M18-9 · 1.80 puan/maç
Lorient · genel10G 4B 6M31-21 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Lyon - Lorient Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Lyon - Lorient Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Lyon - Lorient Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Lyon - Lorient Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Lyon - Lorient Form Durumu ve Maç Profili

Lyon, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Lorient maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Lyon için 70/100, Lorient için 65/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+5 LyonSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.75Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.