Angers - Paris Saint-Germain İstatistikleri ve Maç Analizi

Angers - Paris Saint-Germain karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Angers iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Paris Saint-Germain ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.92 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 16 Ocak 2027 16:00
AngersGüç 45/100
VSStade Raymond Kopa
Paris Saint-GermainGüç 66/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Angers - Paris Saint-Germain Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
AngersGÜÇ PROFİLİParis Saint-Germain
45
Genel Güç
66
81
Hücum
90
40
Savunma
57
55
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Angers - Paris Saint-Germain Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Angers için gol beklentisi 0.95,Paris Saint-Germain için 1.97 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.92 seviyesinde.

Angers gol profili0.95
Paris Saint-Germain gol profili1.97
Toplam gol profili2.92
Güç farkı21

Angers İç Saha İstatistikleri

Angers · iç saha3G 3B 4M12-17 · 1.20 puan/maç
Angers · genel3G 8B 9M21-36 · 0.85 puan/maç

Paris Saint-Germain Deplasman İstatistikleri

Paris Saint-Germain · deplasman6G 1B 3M18-11 · 1.90 puan/maç
Paris Saint-Germain · genel11G 5B 4M36-19 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Angers - Paris Saint-Germain Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Angers - Paris Saint-Germain Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2040 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%5840 maç örneklem
1X%4240 maç örneklem
X2%8040 maç örneklem

Angers - Paris Saint-Germain Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Angers - Paris Saint-Germain Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Angers - Paris Saint-Germain Form Durumu ve Maç Profili

Angers, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Paris Saint-Germain maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Angers için 45/100, Paris Saint-Germain için 66/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 Paris Saint-GermainSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.92Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.