Troyes - Rennes İstatistikleri ve Maç Analizi

Troyes - Rennes karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Troyes iç sahada maç başına 2.22 gol üretirken maç başına 1.67 gol yiyor. Rennes ise deplasmanda maç başına 1.90 gol atıp 3.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.37 gol beklentisi gösteriyor.

France · French Ligue 1 · 2 Ocak 2027 16:00
TroyesGüç 66/100
VSStade de l'Aube
RennesGüç 31/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Troyes - Rennes Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TroyesGÜÇ PROFİLİRennes
66
Genel Güç
31
90
Hücum
90
41
Savunma
30
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Troyes - Rennes Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Troyes için gol beklentisi 2.90,Rennes için 1.46 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.37 seviyesinde.

Troyes gol profili2.90
Rennes gol profili1.46
Toplam gol profili4.37
Güç farkı35

Troyes İç Saha İstatistikleri

Troyes · iç saha6G 0B 3M20-15 · 2.00 puan/maç
Troyes · genel8G 4B 7M29-25 · 1.47 puan/maç

Rennes Deplasman İstatistikleri

Rennes · deplasman2G 1B 7M19-31 · 0.70 puan/maç
Rennes · genel10G 1B 9M38-49 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Troyes - Rennes Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%9029 maçlık örneklem
KG VAR%5929 maçlık örneklem
2.5 ALT%1029 maçlık örneklem
KG YOK%4129 maçlık örneklem
3.5 ÜST%6929 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3429 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6629 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%6229 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Troyes - Rennes Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5529 maç örneklem
X%329 maç örneklem
2%4129 maç örneklem
1X%5929 maç örneklem
X2%4529 maç örneklem

Troyes - Rennes Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9729 maç örneklem
1.5 ALT%329 maç örneklem
2.5 ÜST%9029 maç örneklem
2.5 ALT%1029 maç örneklem
3.5 ÜST%6929 maç örneklem
3.5 ALT%3129 maç örneklem
4.5 ÜST%3429 maç örneklem
4.5 ALT%6629 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%329 maç örneklem
2-3 GOL%2829 maç örneklem
4+ GOL%6929 maç örneklem

Troyes - Rennes Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5929 maç örneklem
KG YOK%4129 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7629 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6629 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5529 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8329 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%6229 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%4129 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Troyes - Rennes Form Durumu ve Maç Profili

Troyes, genel form profilinde maç başına 1.47 puan toplarken,Rennes maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Troyes için 66/100, Rennes için 31/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+35 TroyesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.37Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.47 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.