Utrecht - Ajax İstatistikleri ve Maç Analizi

Utrecht - Ajax karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Utrecht iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.80 gol yiyor. Ajax ise deplasmanda maç başına 3.10 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.14 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 11 Nisan 2027 15:00
UtrechtGüç 55/100
VSStadion Galgenwaard
AjaxGüç 87/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Utrecht - Ajax Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
UtrechtGÜÇ PROFİLİAjax
55
Genel Güç
87
90
Hücum
90
38
Savunma
57
65
Form
80
GOL & MAÇ PROFİLİ

Utrecht - Ajax Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Utrecht için gol beklentisi 1.21,Ajax için 2.93 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.14 seviyesinde.

Utrecht gol profili1.21
Ajax gol profili2.93
Toplam gol profili4.14
Güç farkı32

Utrecht İç Saha İstatistikleri

Utrecht · iç saha5G 1B 4M18-18 · 1.60 puan/maç
Utrecht · genel10G 3B 7M29-30 · 1.65 puan/maç

Ajax Deplasman İstatistikleri

Ajax · deplasman8G 2B 0M31-11 · 2.60 puan/maç
Ajax · genel15G 4B 1M58-26 · 2.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Utrecht - Ajax Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Utrecht - Ajax Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Utrecht - Ajax Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%4240 maç örneklem
3.5 ALT%5840 maç örneklem
4.5 ÜST%2840 maç örneklem
4.5 ALT%7240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%4240 maç örneklem

Utrecht - Ajax Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Utrecht - Ajax Form Durumu ve Maç Profili

Utrecht, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Ajax maç başına 2.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Utrecht için 55/100, Ajax için 87/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+32 AjaxSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.14Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 2.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.