Telstar - PSV Eindhoven İstatistikleri ve Maç Analizi

Telstar - PSV Eindhoven karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Telstar iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. PSV Eindhoven ise deplasmanda maç başına 2.40 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.99 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 14 Mart 2027 16:00
TelstarGüç 55/100
VS711 Stadion
PSV EindhovenGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Telstar - PSV Eindhoven Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TelstarGÜÇ PROFİLİPSV Eindhoven
55
Genel Güç
70
90
Hücum
90
40
Savunma
52
60
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Telstar - PSV Eindhoven Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Telstar için gol beklentisi 1.71,PSV Eindhoven için 2.28 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.99 seviyesinde.

Telstar gol profili1.71
PSV Eindhoven gol profili2.28
Toplam gol profili3.99
Güç farkı15

Telstar İç Saha İstatistikleri

Telstar · iç saha4G 2B 4M22-17 · 1.40 puan/maç
Telstar · genel8G 5B 7M39-29 · 1.45 puan/maç

PSV Eindhoven Deplasman İstatistikleri

PSV Eindhoven · deplasman6G 2B 2M24-13 · 2.00 puan/maç
PSV Eindhoven · genel11G 6B 3M59-29 · 1.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Telstar - PSV Eindhoven Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8040 maçlık örneklem
KG VAR%7240 maçlık örneklem
2.5 ALT%2040 maçlık örneklem
KG YOK%2840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Telstar - PSV Eindhoven Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4840 maç örneklem
1X%5240 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Telstar - PSV Eindhoven Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9540 maç örneklem
1.5 ALT%540 maç örneklem
2.5 ÜST%8040 maç örneklem
2.5 ALT%2040 maç örneklem
3.5 ÜST%5040 maç örneklem
3.5 ALT%5040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%5040 maç örneklem

Telstar - PSV Eindhoven Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7240 maç örneklem
KG YOK%2840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Telstar - PSV Eindhoven Form Durumu ve Maç Profili

Telstar, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,PSV Eindhoven maç başına 1.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Telstar için 55/100, PSV Eindhoven için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 PSV EindhovenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.99Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 1.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.