Cambuur - ADO Den Haag İstatistikleri ve Maç Analizi

Cambuur - ADO Den Haag karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cambuur iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. ADO Den Haag ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.92 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 14 Mart 2027 16:00
CambuurGüç 61/100
VSKooi Stadion
ADO Den HaagGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cambuur - ADO Den Haag Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CambuurGÜÇ PROFİLİADO Den Haag
61
Genel Güç
49
90
Hücum
84
49
Savunma
49
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cambuur - ADO Den Haag Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cambuur için gol beklentisi 1.71,ADO Den Haag için 1.22 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.92 seviyesinde.

Cambuur gol profili1.71
ADO Den Haag gol profili1.22
Toplam gol profili2.92
Güç farkı12

Cambuur İç Saha İstatistikleri

Cambuur · iç saha5G 3B 2M17-14 · 1.80 puan/maç
Cambuur · genel9G 5B 6M37-31 · 1.60 puan/maç

ADO Den Haag Deplasman İstatistikleri

ADO Den Haag · deplasman4G 1B 5M13-14 · 1.30 puan/maç
ADO Den Haag · genel8G 2B 10M32-32 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cambuur - ADO Den Haag Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5221 maçlık örneklem
KG VAR%4321 maçlık örneklem
2.5 ALT%4821 maçlık örneklem
KG YOK%5721 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3821 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1021 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5221 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3321 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cambuur - ADO Den Haag Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5221 maç örneklem
X%1921 maç örneklem
2%2921 maç örneklem
1X%7121 maç örneklem
X2%4821 maç örneklem

Cambuur - ADO Den Haag Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8121 maç örneklem
1.5 ALT%1921 maç örneklem
2.5 ÜST%5221 maç örneklem
2.5 ALT%4821 maç örneklem
3.5 ÜST%3821 maç örneklem
3.5 ALT%6221 maç örneklem
4.5 ÜST%1021 maç örneklem
4.5 ALT%9021 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1921 maç örneklem
2-3 GOL%4321 maç örneklem
4+ GOL%3821 maç örneklem

Cambuur - ADO Den Haag Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4321 maç örneklem
KG YOK%5721 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8621 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5221 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1021 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5721 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3321 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2421 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cambuur - ADO Den Haag Form Durumu ve Maç Profili

Cambuur, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,ADO Den Haag maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cambuur için 61/100, ADO Den Haag için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 CambuurSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.92Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.