Sparta Rotterdam - Cambuur İstatistikleri ve Maç Analizi

Sparta Rotterdam - Cambuur karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sparta Rotterdam iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 2.10 gol yiyor. Cambuur ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.61 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 7 Mart 2027 16:00
Sparta RotterdamGüç 39/100
VSSpartastadion
CambuurGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sparta Rotterdam - Cambuur Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sparta RotterdamGÜÇ PROFİLİCambuur
39
Genel Güç
54
90
Hücum
90
30
Savunma
40
50
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sparta Rotterdam - Cambuur Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sparta Rotterdam için gol beklentisi 1.43,Cambuur için 2.19 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.61 seviyesinde.

Sparta Rotterdam gol profili1.43
Cambuur gol profili2.19
Toplam gol profili3.61
Güç farkı15

Sparta Rotterdam İç Saha İstatistikleri

Sparta Rotterdam · iç saha2G 3B 5M15-21 · 0.90 puan/maç
Sparta Rotterdam · genel3G 4B 13M28-53 · 0.65 puan/maç

Cambuur Deplasman İstatistikleri

Cambuur · deplasman4G 2B 4M20-17 · 1.40 puan/maç
Cambuur · genel9G 5B 6M37-31 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sparta Rotterdam - Cambuur Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4831 maçlık örneklem
KG VAR%6131 maçlık örneklem
2.5 ALT%5231 maçlık örneklem
KG YOK%3931 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4231 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1931 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4831 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4831 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sparta Rotterdam - Cambuur Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3531 maç örneklem
X%2931 maç örneklem
2%3531 maç örneklem
1X%6531 maç örneklem
X2%6531 maç örneklem

Sparta Rotterdam - Cambuur Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8431 maç örneklem
1.5 ALT%1631 maç örneklem
2.5 ÜST%4831 maç örneklem
2.5 ALT%5231 maç örneklem
3.5 ÜST%4231 maç örneklem
3.5 ALT%5831 maç örneklem
4.5 ÜST%1931 maç örneklem
4.5 ALT%8131 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1631 maç örneklem
2-3 GOL%4231 maç örneklem
4+ GOL%4231 maç örneklem

Sparta Rotterdam - Cambuur Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6131 maç örneklem
KG YOK%3931 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8431 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4831 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1331 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7731 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4831 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1631 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sparta Rotterdam - Cambuur Form Durumu ve Maç Profili

Sparta Rotterdam, genel form profilinde maç başına 0.65 puan toplarken,Cambuur maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sparta Rotterdam için 39/100, Cambuur için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 CambuurSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.61Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.65 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.