Cambuur - PEC Zwolle İstatistikleri ve Maç Analizi

Cambuur - PEC Zwolle karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cambuur iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. PEC Zwolle ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 3.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.61 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 28 Şubat 2027 16:00
CambuurGüç 61/100
VSKooi Stadion
PEC ZwolleGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cambuur - PEC Zwolle Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CambuurGÜÇ PROFİLİPEC Zwolle
61
Genel Güç
25
90
Hücum
73
49
Savunma
30
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cambuur - PEC Zwolle Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cambuur için gol beklentisi 2.82,PEC Zwolle için 0.79 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.61 seviyesinde.

Cambuur gol profili2.82
PEC Zwolle gol profili0.79
Toplam gol profili3.61
Güç farkı36

Cambuur İç Saha İstatistikleri

Cambuur · iç saha5G 3B 2M17-14 · 1.80 puan/maç
Cambuur · genel9G 5B 6M37-31 · 1.60 puan/maç

PEC Zwolle Deplasman İstatistikleri

PEC Zwolle · deplasman0G 2B 8M10-37 · 0.20 puan/maç
PEC Zwolle · genel4G 3B 13M23-50 · 0.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cambuur - PEC Zwolle Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6531 maçlık örneklem
KG VAR%7431 maçlık örneklem
2.5 ALT%3531 maçlık örneklem
KG YOK%2631 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4531 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2931 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5831 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2631 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cambuur - PEC Zwolle Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5831 maç örneklem
X%3531 maç örneklem
2%631 maç örneklem
1X%9431 maç örneklem
X2%4231 maç örneklem

Cambuur - PEC Zwolle Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9431 maç örneklem
1.5 ALT%631 maç örneklem
2.5 ÜST%6531 maç örneklem
2.5 ALT%3531 maç örneklem
3.5 ÜST%4531 maç örneklem
3.5 ALT%5531 maç örneklem
4.5 ÜST%2931 maç örneklem
4.5 ALT%7131 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%631 maç örneklem
2-3 GOL%4831 maç örneklem
4+ GOL%4531 maç örneklem

Cambuur - PEC Zwolle Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7431 maç örneklem
KG YOK%2631 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9731 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5831 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3931 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7731 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2631 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%631 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cambuur - PEC Zwolle Form Durumu ve Maç Profili

Cambuur, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,PEC Zwolle maç başına 0.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cambuur için 61/100, PEC Zwolle için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+36 CambuurSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.61Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 0.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.