NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam İstatistikleri ve Maç Analizi

NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

NEC Nijmegen iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Sparta Rotterdam ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.71 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 21 Şubat 2027 16:00
NEC NijmegenGüç 44/100
VSGoffertstadion
Sparta RotterdamGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
NEC NijmegenGÜÇ PROFİLİSparta Rotterdam
44
Genel Güç
25
90
Hücum
84
40
Savunma
30
50
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre NEC Nijmegen için gol beklentisi 2.45,Sparta Rotterdam için 1.26 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.71 seviyesinde.

NEC Nijmegen gol profili2.45
Sparta Rotterdam gol profili1.26
Toplam gol profili3.71
Güç farkı19

NEC Nijmegen İç Saha İstatistikleri

NEC Nijmegen · iç saha2G 3B 5M18-17 · 0.90 puan/maç
NEC Nijmegen · genel5G 5B 10M32-34 · 1.00 puan/maç

Sparta Rotterdam Deplasman İstatistikleri

Sparta Rotterdam · deplasman1G 2B 7M13-30 · 0.50 puan/maç
Sparta Rotterdam · genel3G 4B 13M28-53 · 0.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7840 maçlık örneklem
KG VAR%7840 maçlık örneklem
2.5 ALT%2240 maçlık örneklem
KG YOK%2240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%7840 maç örneklem
2.5 ALT%2240 maç örneklem
3.5 ÜST%6040 maç örneklem
3.5 ALT%4040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%3040 maç örneklem
4+ GOL%6040 maç örneklem

NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7840 maç örneklem
KG YOK%2240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam Form Durumu ve Maç Profili

NEC Nijmegen, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Sparta Rotterdam maç başına 0.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri NEC Nijmegen için 44/100, Sparta Rotterdam için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 NEC NijmegenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.71Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 0.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.