PSV Eindhoven - Cambuur İstatistikleri ve Maç Analizi

PSV Eindhoven - Cambuur karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

PSV Eindhoven iç sahada maç başına 2.90 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Cambuur ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.22 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 21 Şubat 2027 16:00
PSV EindhovenGüç 71/100
VSPhilips Stadion
CambuurGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

PSV Eindhoven - Cambuur Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
PSV EindhovenGÜÇ PROFİLİCambuur
71
Genel Güç
54
90
Hücum
90
49
Savunma
40
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

PSV Eindhoven - Cambuur Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre PSV Eindhoven için gol beklentisi 2.61,Cambuur için 1.60 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.22 seviyesinde.

PSV Eindhoven gol profili2.61
Cambuur gol profili1.60
Toplam gol profili4.22
Güç farkı17

PSV Eindhoven İç Saha İstatistikleri

PSV Eindhoven · iç saha5G 4B 1M29-14 · 1.90 puan/maç
PSV Eindhoven · genel11G 6B 3M59-29 · 1.95 puan/maç

Cambuur Deplasman İstatistikleri

Cambuur · deplasman4G 2B 4M20-17 · 1.40 puan/maç
Cambuur · genel9G 5B 6M37-31 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

PSV Eindhoven - Cambuur Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7431 maçlık örneklem
KG VAR%8431 maçlık örneklem
2.5 ALT%2631 maçlık örneklem
KG YOK%1631 maçlık örneklem
3.5 ÜST%6531 maçlık örneklem
4.5 ÜST%4831 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6831 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4231 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

PSV Eindhoven - Cambuur Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5831 maç örneklem
X%1931 maç örneklem
2%2331 maç örneklem
1X%7731 maç örneklem
X2%4231 maç örneklem

PSV Eindhoven - Cambuur Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9031 maç örneklem
1.5 ALT%1031 maç örneklem
2.5 ÜST%7431 maç örneklem
2.5 ALT%2631 maç örneklem
3.5 ÜST%6531 maç örneklem
3.5 ALT%3531 maç örneklem
4.5 ÜST%4831 maç örneklem
4.5 ALT%5231 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1031 maç örneklem
2-3 GOL%2631 maç örneklem
4+ GOL%6531 maç örneklem

PSV Eindhoven - Cambuur Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%8431 maç örneklem
KG YOK%1631 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9731 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6831 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4231 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8731 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4231 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2631 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

PSV Eindhoven - Cambuur Form Durumu ve Maç Profili

PSV Eindhoven, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Cambuur maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri PSV Eindhoven için 71/100, Cambuur için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 PSV EindhovenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.22Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.