Telstar - Heerenveen İstatistikleri ve Maç Analizi

Telstar - Heerenveen karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Telstar iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Heerenveen ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.81 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 14 Şubat 2027 16:00
TelstarGüç 55/100
VS711 Stadion
HeerenveenGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Telstar - Heerenveen Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TelstarGÜÇ PROFİLİHeerenveen
55
Genel Güç
50
90
Hücum
90
40
Savunma
38
60
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Telstar - Heerenveen Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Telstar için gol beklentisi 2.10,Heerenveen için 1.71 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.81 seviyesinde.

Telstar gol profili2.10
Heerenveen gol profili1.71
Toplam gol profili3.81
Güç farkı5

Telstar İç Saha İstatistikleri

Telstar · iç saha4G 2B 4M22-17 · 1.40 puan/maç
Telstar · genel8G 5B 7M39-29 · 1.45 puan/maç

Heerenveen Deplasman İstatistikleri

Heerenveen · deplasman4G 1B 5M18-18 · 1.30 puan/maç
Heerenveen · genel9G 5B 6M40-29 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Telstar - Heerenveen Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%2840 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Telstar - Heerenveen Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Telstar - Heerenveen Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9540 maç örneklem
1.5 ALT%540 maç örneklem
2.5 ÜST%7240 maç örneklem
2.5 ALT%2840 maç örneklem
3.5 ÜST%5240 maç örneklem
3.5 ALT%4840 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%540 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%5240 maç örneklem

Telstar - Heerenveen Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Telstar - Heerenveen Form Durumu ve Maç Profili

Telstar, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,Heerenveen maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Telstar için 55/100, Heerenveen için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+5 TelstarSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.81Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.