Cambuur - Utrecht İstatistikleri ve Maç Analizi

Cambuur - Utrecht karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cambuur iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Utrecht ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.79 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 14 Şubat 2027 16:00
CambuurGüç 61/100
VSKooi Stadion
UtrechtGüç 46/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cambuur - Utrecht Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CambuurGÜÇ PROFİLİUtrecht
61
Genel Güç
46
90
Hücum
69
49
Savunma
40
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cambuur - Utrecht Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cambuur için gol beklentisi 1.85,Utrecht için 0.94 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.79 seviyesinde.

Cambuur gol profili1.85
Utrecht gol profili0.94
Toplam gol profili2.79
Güç farkı15

Cambuur İç Saha İstatistikleri

Cambuur · iç saha5G 3B 2M17-14 · 1.80 puan/maç
Cambuur · genel9G 5B 6M37-31 · 1.60 puan/maç

Utrecht Deplasman İstatistikleri

Utrecht · deplasman4G 2B 4M9-17 · 1.40 puan/maç
Utrecht · genel10G 3B 7M29-30 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cambuur - Utrecht Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6531 maçlık örneklem
KG VAR%5231 maçlık örneklem
2.5 ALT%3531 maçlık örneklem
KG YOK%4831 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3231 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1931 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3531 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4531 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cambuur - Utrecht Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4231 maç örneklem
X%2331 maç örneklem
2%3531 maç örneklem
1X%6531 maç örneklem
X2%5831 maç örneklem

Cambuur - Utrecht Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7731 maç örneklem
1.5 ALT%2331 maç örneklem
2.5 ÜST%6531 maç örneklem
2.5 ALT%3531 maç örneklem
3.5 ÜST%3231 maç örneklem
3.5 ALT%6831 maç örneklem
4.5 ÜST%1931 maç örneklem
4.5 ALT%8131 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2331 maç örneklem
2-3 GOL%4531 maç örneklem
4+ GOL%3231 maç örneklem

Cambuur - Utrecht Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5231 maç örneklem
KG YOK%4831 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7731 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3531 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2331 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6131 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4531 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1631 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cambuur - Utrecht Form Durumu ve Maç Profili

Cambuur, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,Utrecht maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cambuur için 61/100, Utrecht için 46/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 CambuurSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.79Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.