Willem II - Sparta Rotterdam İstatistikleri ve Maç Analizi

Willem II - Sparta Rotterdam karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Willem II iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 2.20 gol yiyor. Sparta Rotterdam ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.65 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 14 Şubat 2027 16:00
Willem IIGüç 37/100
VSKoning Willem II Stadion
Sparta RotterdamGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Willem II - Sparta Rotterdam Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Willem IIGÜÇ PROFİLİSparta Rotterdam
37
Genel Güç
25
88
Hücum
84
30
Savunma
30
50
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Willem II - Sparta Rotterdam Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Willem II için gol beklentisi 2.13,Sparta Rotterdam için 1.52 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.65 seviyesinde.

Willem II gol profili2.13
Sparta Rotterdam gol profili1.52
Toplam gol profili3.65
Güç farkı12

Willem II İç Saha İstatistikleri

Willem II · iç saha2G 3B 5M14-22 · 0.90 puan/maç
Willem II · genel2G 6B 12M26-57 · 0.60 puan/maç

Sparta Rotterdam Deplasman İstatistikleri

Sparta Rotterdam · deplasman1G 2B 7M13-30 · 0.50 puan/maç
Sparta Rotterdam · genel3G 4B 13M28-53 · 0.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Willem II - Sparta Rotterdam Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7840 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%2240 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Willem II - Sparta Rotterdam Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Willem II - Sparta Rotterdam Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%7840 maç örneklem
2.5 ALT%2240 maç örneklem
3.5 ÜST%6240 maç örneklem
3.5 ALT%3840 maç örneklem
4.5 ÜST%2840 maç örneklem
4.5 ALT%7240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%2540 maç örneklem
4+ GOL%6240 maç örneklem

Willem II - Sparta Rotterdam Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Willem II - Sparta Rotterdam Form Durumu ve Maç Profili

Willem II, genel form profilinde maç başına 0.60 puan toplarken,Sparta Rotterdam maç başına 0.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Willem II için 37/100, Sparta Rotterdam için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 Willem IISaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.65Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.60 / 0.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.