Telstar - NEC Nijmegen İstatistikleri ve Maç Analizi

Telstar - NEC Nijmegen karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Telstar iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. NEC Nijmegen ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.28 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 17 Ocak 2027 16:00
TelstarGüç 55/100
VS711 Stadion
NEC NijmegenGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Telstar - NEC Nijmegen Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TelstarGÜÇ PROFİLİNEC Nijmegen
55
Genel Güç
32
90
Hücum
73
40
Savunma
40
60
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Telstar - NEC Nijmegen Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Telstar için gol beklentisi 2.24,NEC Nijmegen için 1.04 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.28 seviyesinde.

Telstar gol profili2.24
NEC Nijmegen gol profili1.04
Toplam gol profili3.28
Güç farkı23

Telstar İç Saha İstatistikleri

Telstar · iç saha4G 2B 4M22-17 · 1.40 puan/maç
Telstar · genel8G 5B 7M39-29 · 1.45 puan/maç

NEC Nijmegen Deplasman İstatistikleri

NEC Nijmegen · deplasman1G 3B 6M10-17 · 0.60 puan/maç
NEC Nijmegen · genel5G 5B 10M32-34 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Telstar - NEC Nijmegen Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%6540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%3540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Telstar - NEC Nijmegen Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Telstar - NEC Nijmegen Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Telstar - NEC Nijmegen Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6540 maç örneklem
KG YOK%3540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Telstar - NEC Nijmegen Form Durumu ve Maç Profili

Telstar, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,NEC Nijmegen maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Telstar için 55/100, NEC Nijmegen için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 TelstarSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.28Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.