Heerenveen - Sparta Rotterdam İstatistikleri ve Maç Analizi

Heerenveen - Sparta Rotterdam karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Heerenveen iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Sparta Rotterdam ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 3.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.73 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 17 Ocak 2027 16:00
HeerenveenGüç 68/100
VSAbe Lenstra Stadion
Sparta RotterdamGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Heerenveen - Sparta Rotterdam Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
HeerenveenGÜÇ PROFİLİSparta Rotterdam
68
Genel Güç
25
90
Hücum
84
57
Savunma
30
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Heerenveen - Sparta Rotterdam Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Heerenveen için gol beklentisi 2.93,Sparta Rotterdam için 0.79 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.73 seviyesinde.

Heerenveen gol profili2.93
Sparta Rotterdam gol profili0.79
Toplam gol profili3.73
Güç farkı43

Heerenveen İç Saha İstatistikleri

Heerenveen · iç saha5G 4B 1M22-11 · 1.90 puan/maç
Heerenveen · genel9G 5B 6M40-29 · 1.60 puan/maç

Sparta Rotterdam Deplasman İstatistikleri

Sparta Rotterdam · deplasman1G 2B 7M13-30 · 0.50 puan/maç
Sparta Rotterdam · genel3G 4B 13M28-53 · 0.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Heerenveen - Sparta Rotterdam Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%8040 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%2040 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%7840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Heerenveen - Sparta Rotterdam Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7040 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%840 maç örneklem
1X%9240 maç örneklem
X2%3040 maç örneklem

Heerenveen - Sparta Rotterdam Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%8040 maç örneklem
2.5 ALT%2040 maç örneklem
3.5 ÜST%6040 maç örneklem
3.5 ALT%4040 maç örneklem
4.5 ÜST%3540 maç örneklem
4.5 ALT%6540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%2040 maç örneklem
4+ GOL%6040 maç örneklem

Heerenveen - Sparta Rotterdam Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Heerenveen - Sparta Rotterdam Form Durumu ve Maç Profili

Heerenveen, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,Sparta Rotterdam maç başına 0.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Heerenveen için 68/100, Sparta Rotterdam için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+43 HeerenveenSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.73Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 0.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.