NEC Nijmegen - Cambuur İstatistikleri ve Maç Analizi

NEC Nijmegen - Cambuur karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

NEC Nijmegen iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Cambuur ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.65 gol beklentisi gösteriyor.

The Netherlands · Dutch Eredivisie · 10 Ocak 2027 11:15
NEC NijmegenGüç 44/100
VSGoffertstadion
CambuurGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

NEC Nijmegen - Cambuur Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
NEC NijmegenGÜÇ PROFİLİCambuur
44
Genel Güç
54
90
Hücum
90
40
Savunma
40
50
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

NEC Nijmegen - Cambuur Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre NEC Nijmegen için gol beklentisi 1.66,Cambuur için 1.99 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.65 seviyesinde.

NEC Nijmegen gol profili1.66
Cambuur gol profili1.99
Toplam gol profili3.65
Güç farkı10

NEC Nijmegen İç Saha İstatistikleri

NEC Nijmegen · iç saha2G 3B 5M18-17 · 0.90 puan/maç
NEC Nijmegen · genel5G 5B 10M32-34 · 1.00 puan/maç

Cambuur Deplasman İstatistikleri

Cambuur · deplasman4G 2B 4M20-17 · 1.40 puan/maç
Cambuur · genel9G 5B 6M37-31 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

NEC Nijmegen - Cambuur Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6831 maçlık örneklem
KG VAR%8431 maçlık örneklem
2.5 ALT%3231 maçlık örneklem
KG YOK%1631 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4831 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1631 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4831 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4531 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

NEC Nijmegen - Cambuur Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3231 maç örneklem
X%3531 maç örneklem
2%3231 maç örneklem
1X%6831 maç örneklem
X2%6831 maç örneklem

NEC Nijmegen - Cambuur Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8731 maç örneklem
1.5 ALT%1331 maç örneklem
2.5 ÜST%6831 maç örneklem
2.5 ALT%3231 maç örneklem
3.5 ÜST%4831 maç örneklem
3.5 ALT%5231 maç örneklem
4.5 ÜST%1631 maç örneklem
4.5 ALT%8431 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1331 maç örneklem
2-3 GOL%3931 maç örneklem
4+ GOL%4831 maç örneklem

NEC Nijmegen - Cambuur Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%8431 maç örneklem
KG YOK%1631 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9431 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4831 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1631 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9031 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4531 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1631 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

NEC Nijmegen - Cambuur Form Durumu ve Maç Profili

NEC Nijmegen, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Cambuur maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri NEC Nijmegen için 44/100, Cambuur için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 CambuurSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.65Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.