RAAL La Louvière - Standard Liège İstatistikleri ve Maç Analizi

RAAL La Louvière - Standard Liège karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

RAAL La Louvière iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Standard Liège ise deplasmanda maç başına 2.70 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.94 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 24 Nisan 2027 15:00
RAAL La LouvièreGüç 63/100
VSStade du Tivoli
Standard LiègeGüç 64/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

RAAL La Louvière - Standard Liège Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RAAL La LouvièreGÜÇ PROFİLİStandard Liège
63
Genel Güç
64
90
Hücum
90
54
Savunma
46
65
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

RAAL La Louvière - Standard Liège Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre RAAL La Louvière için gol beklentisi 1.80,Standard Liège için 2.14 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.94 seviyesinde.

RAAL La Louvière gol profili1.80
Standard Liège gol profili2.14
Toplam gol profili3.94
Güç farkı1

RAAL La Louvière İç Saha İstatistikleri

RAAL La Louvière · iç saha5G 2B 3M20-12 · 1.70 puan/maç
RAAL La Louvière · genel5G 2B 13M23-40 · 0.85 puan/maç

Standard Liège Deplasman İstatistikleri

Standard Liège · deplasman5G 1B 4M27-15 · 1.60 puan/maç
Standard Liège · genel7G 5B 8M29-25 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

RAAL La Louvière - Standard Liège Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

RAAL La Louvière - Standard Liège Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2240 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%4840 maç örneklem
1X%5240 maç örneklem
X2%7840 maç örneklem

RAAL La Louvière - Standard Liège Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

RAAL La Louvière - Standard Liège Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

RAAL La Louvière - Standard Liège Form Durumu ve Maç Profili

RAAL La Louvière, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Standard Liège maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri RAAL La Louvière için 63/100, Standard Liège için 64/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 Standard LiègeSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.94Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.