Genk - Charleroi İstatistikleri ve Maç Analizi

Genk - Charleroi karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Genk iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Charleroi ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.39 gol beklentisi gösteriyor.

Belgium · Belgian Pro League · 24 Nisan 2027 15:00
GenkGüç 75/100
VSCegeka Arena
CharleroiGüç 69/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Genk - Charleroi Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
GenkGÜÇ PROFİLİCharleroi
75
Genel Güç
69
90
Hücum
81
71
Savunma
66
70
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Genk - Charleroi Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Genk için gol beklentisi 1.48,Charleroi için 0.91 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.39 seviyesinde.

Genk gol profili1.48
Charleroi gol profili0.91
Toplam gol profili2.39
Güç farkı6

Genk İç Saha İstatistikleri

Genk · iç saha6G 4B 0M18-6 · 2.20 puan/maç
Genk · genel7G 7B 6M21-21 · 1.40 puan/maç

Charleroi Deplasman İstatistikleri

Charleroi · deplasman7G 1B 2M12-8 · 2.20 puan/maç
Charleroi · genel11G 4B 5M28-21 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Genk - Charleroi Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
KG VAR%3540 maçlık örneklem
2.5 ALT%6840 maçlık örneklem
KG YOK%6540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Genk - Charleroi Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Genk - Charleroi Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%3240 maç örneklem
2.5 ALT%6840 maç örneklem
3.5 ÜST%1240 maç örneklem
3.5 ALT%8840 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%1240 maç örneklem

Genk - Charleroi Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3540 maç örneklem
KG YOK%6540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Genk - Charleroi Form Durumu ve Maç Profili

Genk, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Charleroi maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Genk için 75/100, Charleroi için 69/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 GenkSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.39Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.